|
|
|
|
|
» Automobily » Brigády, přivýdělky » Byty - prodej a pronájom » Dětské zboží » Dovolená, zájezdy » Elektro, bíle zboží » Hobby, army, volný čas » Kancelářská technika » Knihy, literatura » Kultura - hudba, vstupenky » Mobily, komunikace » Motocykly » Nábytek, bydlení » Nákladní, užitkové vozy » Nářadí, nástroje » Nemovitosti, reality » Oblečení, obuv » Počítače, výp. technika » Podnikání, finance » Přístroje » Rostliny, zahrada » Služby, půjčky » Sport » Starožitnosti, sbírky » Stroje » Studium a učebnice » Suroviny, polotovary » Ubytování (ČR, svět) » Video, foto, audio » Zaměstnání, práce » Zbylé a nezařazené » Zdraví, péče o tělo » Zvířata, chovatelske potřeby |
|
|
|
|
|
Co Vam rikaji slova: MULTIPLIKACE PRIJM - externí - Podnikání, finance - [15.07.2009] |
Editovat |
|
|
|
|
|
|
Tato slova jsem i ja drive neznal.Vzdy mi rikali: "Uc se co nejlepe,nastup v dobre spolecnosti,stoupej po firemnim zebricku a jednoho dne se budes mit dobre".Jenze dnes uz tato slova neplati.
Robert.K.Kiosaki,autor knihy: "Bohaty tata,chudy tata" ve sve knize rika: "Tajemstvi trvaleho financniho zabezpeceni spociva v moznosti ziskat prijem z vice zdroju". A moje nabidka je k tomu jak zrozena.Nabizim 3 moznosti dosahovani prijmu:
--primy prodej-to neni to prave orechove uz jenom kvuli tomu,ze to nemuzete prezentovat v regalu nebo na pultu /na pultu tak akorat ukazat,predvest predem informovanemu zajemci/
--vyssi a vynosnejsi je forma budovani obchodni site pokud mate 2O partneru,muzete oslovit 2Ox vice lidi nez Vy sam - k ziskanym jiz partnerum se pak pridavaji dalsi a dalsi.Pracujeme tedy sytemem vicestupnoveho /bez omezeni/ marketingu a to samo o sobe nam aktivitu naseho podnikani mnohonasobne zvysuje - a pro DROBNE A STREDNI PODNIKATELE je obzvlaste VYHODNE: do procesu zvysovani rodinneho prijmu se muze zapojit kdokoliv z rodiny,pokud se kamaradi s pocitacem - totiz dalsi cast Vaseho podnikani je prace od pocitace kdykoliv behem 24 hodin: internet nema zaviraci hodiny,pracujete v pohodli Vaseho domova,kdyz Vam to vyhovuje a nemusite nesmyslne prodluzovat svoji beznou pracovni dobu prodeje nebo poskytovani sluzby.
--a ta 3. /nejlepsi/ moznost je kombinaci obou predchozich.
Dostali jste dosti podnetu k premysleni a verim,ze si je dobre promyslite a najdete si cestu ke mne.Jiz nyni
se na Vas tesim,az Vas budu moci privitat na svem monitoru.Mejte se a hezky den. |
|
|
|
|
|
|
|
|
« Zpět na předchozí stránku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|